Компанії групи Olainfarm активно долучилися до допомоги українцям

на 22 Вересня, 2022

Компанії групи Olainfarm активно долучаються до допомоги українцям, які прибули до Латвії, а також тим, хто залишився на Батьківщині.

Компанія Olainfarm підтримала свого партнера в Україні, надавши допомогу розміром 9 800 000 грн, щоб компенсувати втрати й підтримати його роботу у важкий час.

За підтримки благодійної організації компанія «Олайнфарм» надала гуманітарну допомогу препаратами, яких українці зараз потребують найбільше (Адаптол, Нейромідин, Етацизин, Ноофен, Фенкарол), і виробами медичного призначення Tonus Elast (серед яких дуже важливі в реабілітаційний період післяопераційні пояси, фіксатори для суглобів, рук, шиї тощо, еластичні стрічки), дезінфекторами й масками для обличчя на суму 6 800 000 грн.

Компанія «Олайнфарм» підтримує медичних працівників з України, які прибули до Латвії як біженці. Минулого року двоє видатних українських хіміків розпочали роботу в новоствореному науково-дослідному центрі АТ «Олайнфарм», а троє лікарів з України були працевлаштовані в компаніях групи Klīnika DiaMed і OlainMed. Багато фармацевтів розпочали роботу в аптеках мережі Latvijas aptieka. Компанії групи «Олайнфам» також пропонують роботу українцям, які вимушені покинути Україну: неврологам, терапевтам, ендокринологам, кардіологам, радіологам, отоларингологам, стоматологам, хірургам, операційним медсестрам, медсестрам-анестезіологам, медсестрам-стоматологам, фізіотерапевтам, функціональним медсестрам і амбулаторним медсестрам.

Працівники компанії в Латвії з гостинністю надали притулок біженцям з України у своїх домівках.

В аптеках Latvijas aptieka адаптовано технічне забезпечення, що дає змогу видавати громадянам України ліки й вироби медичного призначення, які компенсуються Латвією.

ganna.gaskevychКомпанії групи Olainfarm активно долучилися до допомоги українцям