Про Олайнфарм

Товариство з обмеженою відповідальністю Olainfarm є однією з найбільших фармацевтичних компаній у країнах Балтії з більш ніж 50-річним досвідом виробництва в галузі створення лікарських препаратів, активних хімічних субстанцій та інших хімічних речовин.

У портфель продукції підприємства входить понад 60 готових лікарських форм, 25 активних фармацевтичних речовин і понад 20 хімічних напівпродуктів.
Olainfarm спеціалізується на медикаментах для здоров’я нервової системи, серця й кровоносних судин, антибактеріальних, противірусних і протиалергійних засобах. У напрямку хіміко-фармацевтичних продуктів особливо багатий досвід накопичений у виробництві й розробці адамантану, хінуклідину та препаратів нітрофуранового ряду.

Olainfarm забезпечена сучасними технологіями й сертифікована відповідно до вимог найкращої виробничої практики Європейського союзу, стандарту управління навколишнім середовищем ISO 14001, стандарту лабораторій ISO 17025, частково – відповідно до стандартів інспекції США (FDA) і Австралії (TGA).

Підтвердженням якості продукції АТ «Олайнфарм» є співпраця з такими відомими компаніями світового й регіонального рівня, як Novartis, Dr. Reddy’s, Glenmark Generics, Sigma AU, Almirall Ranke, UQUIFA, MIAT, Actavis, Teva, Egis, PHF і багатьма іншими.

З 2011 року АТ «Олайнфарм» постачає протитуберкульозні засоби Всесвітній організації охорони здоров’я.

У концерн Olainfarm входить латвійське підприємство зеленої фармацевтики Silvanols, аптечна мережа Latvijas aptieka, виробник медичних еластичних виробів Tonus Elast, виробник натуральних лікарських препаратів і харчових добавок NPK Biotest (Білорусь), медичні установи Klīnika DiaMed і Olainmed, виробник екокосметики Kiwi Cosmetics.

Дочірні компанії підприємства розташовано в Латвії, Литві, Туреччині, Естонії, Чехії, Азербайджані й Киргизстані, є представництва в Росії, Україні, Білорусі, Таджикистані, Албанії, Вірменії, Монголії, Грузії, Косово, Казахстані й Узбекистані, а також представники в США, Індії, Туркменістані, Молдові, Швеції і Південно-Східній Азії.

Консолідований oбіг у 2018 році склав 124,3 млн євро, прибуток після сплати податків — 10,7 млн євро.

Продукція експортується в більш ніж 60 країн, лише близько 25% продукції реалізується в Латвії. Найбільшими експортними ринками є Україна, Нідерланди, Казахстан, Узбекистан і Німеччина. Найвіддаленішим від виробництва експортним ринком є Австралія.

На підприємстві Olainfarm працевлаштовані понад 1000 професійних працівників, територія підприємства займає 48 гектарів і розташована неподалік шосе й аеропорту.

Акції підприємства котируються в Офіційному списку Ризької фондової біржі NASDAQ OMX.