Гарантія Безпеки та Якості

На OlainFarm ми ставимо безпеку пацієнтів на перше місце. Ми розуміємо важливість надійних та якісних лікарських засобів для досягнення найкращих результатів лікування. Ось як ми гарантуємо високий стандарт фармаконагляду:

Строгі Стандарти Виробництва

Ми дотримуємося найвищих міжнародних стандартів виробництва лікарських засобів. Наші виробничі підприємства обладнані сучасними технологіями та контрольовані кожним етапом виробництва, щоб забезпечити належну якість продукції.

Клінічні Дослідження

Перед введенням нового лікарського засобу на ринок ми проводимо ретельні клінічні дослідження. Це дозволяє нам оцінити ефективність та безпеку продукту перед тим, як він буде доступний для пацієнтів.

Ліцензування та Реєстрація

Усі наші продукти проходять обов’язкову процедуру ліцензування та реєстрації відповідно до вимог національних та міжнародних організацій. Це підтверджує відповідність наших продуктів найвищим стандартам безпеки та якості.

Ми зобов’язані забезпечити найвищий рівень безпеки та якості для наших пацієнтів. Наша команда експертів та фахівців працює над кожним продуктом, щоб ви могли мати повну впевненість в ефективності та надійності нашої продукції.

Моніторинг та Відгук Пацієнтів

Ми віддані наданню пацієнтам можливості повідомляти про будь-які побічні ефекти чи незвичайні реакції на наші продукти. Ми ретельно моніторимо ці відгуки та діємо відповідно до них, щоб забезпечити безпеку і задоволеність наших клієнтів.

У разі підозри на побічні реакції з питаннями щодо якості й помилок під час застосування лікарських засобів ТОВ «Олайнфарм-Україна» слід звертатися до Дмитра Савченка, адреса: Україна, 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська, 13, кабінет 211, моб. тел.: + 380936312296, ел. пошта: dmytro.savchenko@insuvia.com

Запитання щодо медичної інформації надсилайте на електронну адресу: Maryna.Babenko@olainfarm.com

    apavlovsФармаконагляд