2023 Відбулась конференція, присвячена 50-річчю АТ Olainfarm, де було актуалізовано важливість фармацевтичної галузі для здоров’я і безпеки.
2022 Компанії групи Olainfarm активно долучаються до допомоги українцям, які прибули до Латвії, і тим, хто залишився на Батьківщині.
2020 2020 року АТ Olainfarm затвердило нову стратегію «Уперед! 2020–2025». Основна мета — до 2025 року увійти до десятки найбільших фармацевтичних виробничих підприємств Центральної і Східної Європи, які забезпечують стійке постачання медичної продукції і надання послуг у певних терапевтичних сферах: це серцево-судинні захворювання, неврологія, психіатрія, лікування захворювань сечовивідних шляхів. Відповідально ставлячись до довкілля, підприємство завершило проєкт перебудови холодильної станції та її інженерних систем, який сприятиме зменшенню викидів тепличних газів. Щоб допомогти лікуванню заражених вірусом COVID-19 з урахуванням оголошеної в країні надзвичайної ситуації, АТ Olainfarm пожертвувало Клінічній університетській лікарні імені П. Страдиня (VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca) чотири установки для штучної вентиляції легень вартістю 100 тис. євро.
2019 2019 рік став найкращим фінансовим роком в історії групи Olainfarm як за доходами, так і за чистим прибутком. У 2019 році доходи концерну сягли 137 219 тис. євро, збільшившись на 10%. АТ Olainfarm знову перемогло в міжнародному конкурсі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на постачання протитуберкульозного засобу — натрієвої солі ПАСК — у 2019–2020 роках. АТ Olainfarm докладає особливих зусиль для реалізації проєктів із залученням співфінансування Європейського Союзу. У серпні 2019 року успішно завершився проєкт «Упровадження експериментальної технології для виробництва нових продуктів в АТ Olainfarm». АТ Olainfarm затвердило політику виплати дивідендів, щоб створити продуману, збалансовану й прозору модель розподілу прибутку, що забезпечує регулярну виплату дивідендів акціонерам і досягнення довгострокових бізнес-цілей Olainfarm.
2018 Група Olainfarm досягла найвищого обігу в історії компанії — понад 124 мільйони євро. У щорічному опитуванні CV-Online про найбажаніших і найкращих роботодавців Латвії АТ Olainfarm було номіновано 3-м найкращим роботодавцем у виробничому секторі у 2018 році та 12-м найбажанішим роботодавцем у Латвії. Це найвищий рейтинг для компанії як одного з найбільших роботодавців у Латвії. У 2018 році в компанії було створено Департамент із розвитку бізнесу, який концентруватиметься на розробці довгострокової стратегії розвитку, що зміцнить конкурентоспроможність компанії на рівні світового фармацевтичного ринку, узявши в основу переваги й досвід компанії Olainfarm. Після вивчення цінності компаній, включених у TOP 101 у 2006 та 2018 роках, було зроблено висновок, що саме компанія Olainfarm мала найшвидше зростання за ці 12 років — її вартість збільшилася у 19 разів, тобто на 78 мільйонів євро.
2017 13 липня було засновано дочірнє підприємство АТ Olainfarm Longgo, яке пропонує сучасні натуральні продукти для здоров’я і гарного самопочуття. 21 липня АТ Olainfarm зареєстровано в Реєстрі підприємств Латвійської Республіки як єдиний власник Olaines veselības centrs. Olaines veselības centrs (із січня 2018 року назву змінено на OlainMed) надає амбулаторні медичні послуги в Олайне. АТ Olainfarm отримує приз Латвійської конфедерації роботодавців (LDDK) як найкращий роботодавець у Ризькому регіоні у 2017 році. Таку нагороду підприємство отримало й у 2015 році. 9 грудня помер багаторічний голова правління та найбільший акціонер АТ Olainfarm Валерій Малигін.
2016 21 січня AТ Olainfarm підписує договір про придбання 100% частки капіталу виробника екокосметики ТОВ Kiwi Cosmetics. AТ Olainfarm отримує приз у номінації «Найкраще досягнення десятиліття» за найбільше зростання й підвищення ціни на акції за оцінкою Baltic Market Awards. 12 травня AТ Olainfarm підписує договір про придбання 100% частки капіталу виробника медичних еластичних виробів ТОВ Tonus Elast.
2015 13 січня AТ Olainfarm відкриває нове виробництво готових ліків, у створення якого було вкладено 9,6 мільйона. Воно складається з ділянки для виробництва нітрофуранових препаратів, ділянки для виробництва невеликих серій готових ліків і лабораторії з розробки готових лікарських форм.
2014 AТ Olainfarm отримало титул чемпіона на конкурсі «Приз за експорт та інновації 2014», організованому Міністерством економіки й Латвійською агенцією з інвестицій і розвитку
2013 AТ Olainfarm вручено спеціальний приз на церемонії «Нагорода національного капіталу» як підприємству з найстрімкішим зростанням, що котирується на біржі, зі списку 101 найціннішого латвійського підприємства. Завдяки збільшенню вартості на 58% протягом року AТ Olainfarm визнано 15-м найціннішим підприємством Латвії. AТ Olainfarm стало власником контрольного пакета третього за величиною латвійського фармацевтичного підприємства ТОВ Silvanols.
2012 AТ Olainfarm визнано найкращим латвійським підприємством, що котирується на балтійській біржі. Компанія отримала Балтійську нагороду за корпоративну перевагу 2012 (Baltic Corporate Excellence Award 2012). Відкрито розширений Центр хроматографії. AТ Olainfarm отримало нагороду Латвійського союзу вільних профспілок «Діловий партнер 2011 року» за успішну співпрацю підприємства з профспілкою.
2011 Препарат «ПАСК натрієва сіль» включено в програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) для країн, де є актуальною проблема туберкульозу. AТ Olainfarm стало першою компанією на території колишнього СРСР, чий медикамент зареєстрований у списку ВООЗ. Підприємство почало створення аптечної мережі Latvijas aptieka, придбавши 100% часток капіталу ТОВ Ilmas aptiekas і ТОВ Juko99. Цим підприємствам належали загалом 18 точок роздрібної торгівлі фармацевтичними препаратами в Ризі й околицях, а також у Відземе й Курземе. AТ Olainfarm поставило рекорд із прибутку й обігу, досягнувши 6,9 мільйона латів (9,8 мільйона євро) прибутку з обігом розміром 36,7 мільйона латів (52,2 мільйона євро). Уперше за історію існування AТ Olainfarm акціонери ухвалили рішення виплатити дивіденди в розмірі 10% від прибутку, отриманого в попередньому році.
2010 Підприємство реєструє представництва в Сербії і Таджикистані. Remavir® було зареєстровано в Сербії як перший противірусний препарат.
2009 На заході з нагородження найуспішніших латвійських підприємств Top 500 газети Dienas bizness компанія Olainfarm отримала спеціальний приз від біржі NASDAQ OMX Riga як підприємство біржі з найбільшим зростанням цін акцій із початку 2009 року по листопад того самого року. Ціна акцій підприємства у 2009 році зросла на 160%.
2008 AТ Olainfarm розпочинає масштабну програму зі стимулювання збуту на найважливіші для підприємства ринки.
2007 Розпочато проєкт санації звалища небезпечних відходів Ekolauks, за яке відповідає AТ Olainfarm. Компанія отримала приз фондової біржі країн Балтії за кращі відносини з інвесторами в інтернеті у 2007 році. AТ Olainfarm у співпраці зі шведськими партнерами Jucker Pharma прийняло замовлення від британського філіалу Novartis Grimsby Limited швейцарської фармацевтичної компанії Novartis на виробництво й постачання хіміко-фармацевтичного препарату в період із лютого по серпень 2007 року. Загальна сума замовлення склала 1,166 мільйона євро.
2006 Після оцінки динаміки розвитку підприємства і якості відносин з інвесторами акції підприємства було перенесено в найпрестижніший Офіційний список країн Балтії. У Польщі було зареєстровано перший із вироблених медикаментів — популярний противірусний препарат Remantadīns®.
2005 Акціонери AТ Olainfarm вирішили збільшити основний капітал підприємства на 3 мільйони латів — до 13,25 мільйона латів.
30/07/2004 AТ Olainfarm отримало сертифікат відповідності вимогам Належної виробничої практики. З отриманням цього сертифіката почався новий етап в історії підприємства.
2004 Завершено грандіозну реконструкцію заводу відповідно до вимог Належної виробничої практики Європейського Союзу (GMP).
2002 Отримано сертифікат відповідно до вимог Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США (Food and Drug Administration — FDA).
2001 Після успішних аудитів, які проводили такі відомі компанії, як Cilag (Швейцарія), Johnson & Johnson (США), Sanofi (Франція), підприємство заявило про себе як про реального учасника світового ринку активних і хімічних інгредієнтів.
2000 Головною метою діяльності підприємства стало забезпечення такої якості виробництва, яка дала б йому змогу отримати сертифікати відповідності якості провідних компаній світу.
1997 Відбувається приватизація державного підприємства Олайненський хіміко-фармацевтичний завод. У результаті воно реорганізується і стає Акціонерним товариством Olainfarm, починається котирування акцій у другому списку Ризької фондової біржі.
1991 Історичні події змінили політичну й економічну ситуацію в усіх країнах колишнього СРСР, у тому числі й у Латвії. Ці зміни також торкнулися діяльності Олайненського хіміко-фармацевтичного заводу, тому було вирішено розвивати найсильніші напрямки синтезу (адамантан, хінуклідінон та інші похідні) для продажу в західних країнах.
1980 Опановано синтез 15 препаратів. Трохи пізніше правління підприємства ухвалило рішення виробляти й готові форми лікарських препаратів. Співпраця з провідними вченими Радянського Союзу дала можливість створити асортимент високоякісної і науково-цінної продукції.
1976 Олайненський хіміко-фармацевтичний завод стає провідним виробником в об’єднанні Latvbiofarm. Потужність виробництва підприємства дала можливість забезпечити заводи-виробники на території всього Радянського Союзу активними хімічними інгредієнтами й напівфабрикатами відповідних груп.
10/10/1972 Проведена перша операція із синтезу фурагіну. Цей день вважається початком діяльності підприємства, назва якого тоді була Олайненський хіміко-фармацевтичний завод.
04/12/1965 Рада Міністрів Латвійської РСР ухвалила рішення про будівництво хіміко-фармацевтичного заводу в Олайне.