З початку повномасштабного вторгнення колектив ТОВ «Олайнфарм-Україна» допомагає здобувати Перемогу над ворогом.

на 9 Лютого, 2024

З початку повномасштабного вторгнення ворога одна з найбільших фармацевтичних компаній Балтії Olainfarm активно надає допомогу Україні та працівникам компанії ТОВ «Олайнфарм-Україна». Забезпечивши собі міцний тил, працівники компанії долучились до підтримки українських захисників, медиків та постраждалих мирних громадян:

•  Надавали гуманітарну допомогу медичному підрозділу 112-го спецзагону;

•  Донатили та допомогали Всеукраїнській Раді реанімації (ресусцитації) та екстренної медичної допомоги у забезпеченні проведення курсів тактичної медицини TCCC (Tactical Combat Casualty Care) для підрозділів ЗСУ;

•  Співробітники компанії: служать у лавах ЗСУ; займаються волонтерською діяльністю; надають психологічну допомогу українськими біженцями в Латвії; працюють тактичними медиками та інструкторами з тактичної медицини; донатять на потреби Збройних Сил України.

Компанія Olainfarm активно підтримує українців у боротьбі за вільне майбутнє, безперебійно забезпечуючи населення України життєво необхідними ліками та заохочуючи волонтерство серед своїх працівників!

ganna.gaskevychЗ початку повномасштабного вторгнення колектив ТОВ «Олайнфарм-Україна» допомагає здобувати Перемогу над ворогом.