АТ «Олайнфарм» вже подали на реєстрацію у країнах ЄС 21 новий лікарський препарат

на 14 Березня, 2024

Ви коли-небудь замислювалися, як фармацевтичні препарати переходять від рівня ідеї до вашої аптечки? 👀

У розробці нового продукту є кілька етапів. Перед тим, як ліки надійдуть у виробництво, його прототип створюють у лабораторії. Після цього слід провести багато досліджень, перш ніж продукт можна буде подати на реєстрацію, а потім виводити його на ринок.

Процес дуже трудомісткий і ресурсомісткий. Наприклад, для непатентованих ліків потрібно щонайменше 2,5-6 років від ідеї продукту та дослідження, щоб побачити його на полиці аптек.

       

Цей процес займає кілька років і потребує великих інвестицій, тому АТ Olainfarm вже зараз збирає інформацію про можливі майбутні потреби людей. Ми спрямовуємо всі наші ресурси та зусилля на підготовку нового продуктового портфоліо, що охоплює нові терапевтичні групи та значно ширший спектр генеричних препаратів.

АТ «Олайнфарм» вже подали на реєстрацію у країнах ЄС 21 новий лікарський препарат 💊

За останні два роки провідна фармацевтична компанія Балтії АТ Olainfarm вже подала на реєстрацію 21 новий продукт загалом у 10 країнах Європейського Союзу (ЄС), для 17 з яких процес реєстрації розпочався минулого року. Планується, що цього року розпочнеться процес реєстрації ще щонайменше 20 лікарських препаратів.

Найбільша кількість реєстрацій нових лікарських засобів розпочалася у Німеччині – 23. А 16 нових препаратів перебувають на реєстрації у країнах Балтії, Іспанії та Польщі. В Італії розгляд розпочався за 20 новими препаратами, а у Франції – за 19. Olainfarm вже схвалила понад 50 непатентованих ліків з нового портфеля продуктів, для яких залежно від ситуації на ринку, а також наявних термінів подання заявок на реєстрацію Згідно з графіками компетентних органів, розпочато реєстрацію на різних ринках країн Західної Європи 🌍

«Минулий рік був для нас дуже динамічним. У 2022 році ми подали на реєстрацію на ринках ЄС чотири нові продукти, а в 2023 році – вже 17. У середньому реєстрація одного продукту триває майже півтора роки, і при цьому ми повинні бути готові оперативно подати додаткову інформацію про якість, клінічні дослідження та безпеку розробленого препарату. За цими цифрами стоїть історія рішучості та ентузіазму команди, оскільки за дуже короткий період ми не тільки створили новий портфель продуктів, але й провели інтенсивний процес реєстрації низки продуктів. Ціль Olainfarm – стати однією з 10 провідних фармацевтичних компаній Європи у своїх терапевтичних групах, і реєстрація кожного нового лікарського препарату наближає нас до цієї стратегічної мети», – наголошує Олена Вольперте, керівник відділу реєстрації АТ Olainfarm.

Нові ліки входять як до існуючих, так і до нових терапевтичних груп АТ «Олайнфарм» – неврологія, кардіологія, урологія, онкологія, а також препарати проти алергії, інфекцій та діабету.

ТОВ «Олайнфарм-Україна» знаходиться на фінальну етапі реєстрації нового урологічного препарату, який застосовується при доброякісній гіперплазії передміхурової залози. Комерціалізація цього продукту розпочнеться відповідно до вимог та процесу реєстрації цін.

АТ «Олайнфарм» протягом останніх двох років присвятило всі свої зусилля та ресурси для підготовки портфеля продуктів, придатних для ринків західних країн, а також для якнайскорішої реєстрації цих продуктів. Для цього у 2022 та 2023 роках загальний обсяг інвестицій у нові продукти становив 12 мільйонів євро, але у 2024 році планується інвестувати ще як мінімум 22,25 мільйона євро, а у 2025 році – 16,2 мільйона євро.

Пишаємось тим, що наш новий портфель продуктів, орієнтований саме на безпатентовані ліки, що також сприятиме доступності ліків для пацієнтів в Україні! Впевнено крокуємо до цілі 🎯

ganna.gaskevychАТ «Олайнфарм» вже подали на реєстрацію у країнах ЄС 21 новий лікарський препарат