Участь в ХХIV Національному Конгресі кардіологів України

на 22 Вересня, 2023

19-22 вересня 2023 року компанія Олайнфарм виступила одним з головних партнерів Національного Конгресу кардіологів України, який відбувся в змішаному форматі в м.Київ, вул.. Госпітальна, 4, готель «Русь», онлайн на сайті: https://cardiocongress.org.ua.

Одне із головних питань Конгресу – підхід до ведення пацієнтів із серцево-судинними хворобами в умовах стресу, зумовленого воєнними діями.

На конгресі в дискусії з професором Сичовим О. С. (Україна) виступив професор з Латвії Оскарс Калейс, який представив підходи до лікування фібриляції передсердь, переваги Етацизину та поділився досвідом краін Балтії в лікуванні даної патології.

                   проф. Сичовим О. С.                                                                                                            проф.  Оскарс Калейс

В рамках майстер-класу на тему “Препарати 1С класу в лікуванні порушень ритму серця” був розібраний практичний випадок ведення пацієнта з фібриляцією передсердь та переваги Етацизину в лікуванні даного пацієнта. Було  обговорено питання діагностики та лікування пацієнтів з вагусобумовленою фібриляцією передсердь.

Активне обговорення актуальних питань кардіології відбувалось і на стендовій виставці. Лікарі мали можливість отримати більше інформації про препарати, які іх цікавлять  від фармацевтичних виробників.

ganna.gaskevychУчасть в ХХIV Національному Конгресі кардіологів України